Kolory na weselu

Jakie kolory na wesele wybrać?
 
detale slubne, wedding planner

Rozważ sezon

Pogłębiając sezon, pojawią się różne kolory w stylu, które wprowadzą podekscytowanie do Twojego ślubu. Jeśli planujesz wesele w środku lata, rozważ jasne i tropikalne kolory, w przeciwieństwie do ślubu zimowego możesz zdecydować się na delikatny, zakurzony błękit z nutą głębokiej zieleni.

 

Osobiste preferencje

To jest Twój ślub, upewnij się, że ten ślub reprezentuje CIEBIE jako parę. Jeśli nienawidzisz koloru różowego, nie dołączaj go! Porozmawiaj ze swoim narzeczonym, jakie są Twoje ulubione kolory i zobacz, jak możesz sprawić, by pasowały do ​​Twojego ślubu. Myśląc o swoich ulubionych kolorach, weź również pod uwagę, jakie kolory wydobywają w Tobie to, co najlepsze i które uwielbiasz nosić.

 

Rozważ swoje miejsce

Podczas zwiedzania ulubionych miejsc weselnych spójrz na kolory na ścianach i podłogach. Nie chcesz wybierać koloru, który będzie całkowicie kontrastował ze ścianami, ale raczej wybierz kolory, które są już częścią lokalu, aby ułatwić dopasowanie. Wybierając kolory, które już pasują do Twojego lokalu, nie musisz szaleć na innym wystroju, aby ukryć kolory, które Ci się nie podobały. Oprócz tego weź pod uwagę oświetlenie zapewniane przez obiekt.

 

Zagraj w Spectrum

Nie ma powodu, abyś miał tylko jeden kolor ślubny, rozważ użycie kilku różnych kolorów razem lub odcieni koloru podstawowego. Po wybraniu koloru podstawowego dodaj garść kolorów akcentujących, które uzupełniają kolor podstawowy. Wybranie kilku alternatywnych kolorów dodaje wymiarowi i różnorodności Twojemu środowisku i zapobiega jego zbytnie dopasowanemu dopasowaniu. Jeśli nie możesz wymyślić kolorów, które dobrze do siebie pasowałyby, rozważ użycie różnych odcieni jednego koloru, aby uzyskać efekt ombré.

 

Nie myśl nad tym! Kolory weselne to fajna część planowania ślubu, która dodaje kolejny aspekt do tego wyjątkowego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *