O Nas

Wedding Planner Kraków – Wedding Planner Sandomierz – Wedding Planner Stalowa Wola

oferta wedding planner

Cześć!

Jesteśmy zespołem konsultantów ślubnych Magical Wedding Planner. Naszą pasją a jednocześnie wyzwaniem jest bycie Wedding Plannerami. Podczas każdego zlecenia tworzymy wyjątkowy nastrój dla Par Młodych w najważniejszych w ich życiu chwilach. Inspirują Nas ludzie, zachwycające światło. Przez lata poznawaliśmy aż w końcu pokochaliśmy fotografię ślubną. I tak się zaczęła Nasza przygoda z fotografią. Jednak – zanim zrozumieliśmy, że fotografia ślubna to nie tylko to, co uwielbiamy, idealnym zajęciem stała się praca Wedding Planner. Certyfikowany kurs nauczył Nas kreatywnego myślenia i spowodował, że postanowiliśmy zacząć zarabiać na Naszej wspólnej pasji. 

Nasze pierwsze zlecenie wykonaliśmy „u znajomych” – i przyznamy się Wam szczerze, że fotografia ślubna jak i dekoracje ślubne od razu Nam się spodobały. Zdjęcia ujęły w sobie wszystko, co kochamy: ludzi, niesamowite historie, prawdziwe emocje i uczucia. Dajemy również Parze Młodej możliwość przebywania w pięknych, urokliwych miejscach. Wedding Planner Kraków – takie było Nasze pierwsze zlecenie ślubne. Od tego wszystko się zaczęło, i właśnie tak zostaliśmy konsultantami ślubnymi.

Wedding Planner Kraków – moja bajka

Mówią o Nas, że jesteśmy na szczycie dzięki indywidualizmowi twórczemu i kreatywnej wizji, lecz Naszym zdaniem każda ceremonia ślubna potrzebuje cudownej oprawy – są to nie tylko kwiaty, oprawa muzyczna czy piosenka na pierwszy taniec. Doskonale wiemy, co jest Naszym zadaniem i skutecznie dążymy do jego realizacji. 

Każdy ślub jest piękny na wyjątkowy dla siebie sposób i my jako Wedding Planner Kraków – podczas każdego wesela staramy się pokazać Nasze Pary z jak najlepszej strony. Nasze portfolio zawiera nie tylko elementy przygotowań Państwa Młodych, elementy dekoracyjne Kościoła, sali weselnej – są to także ludzie, którzy Nam zaufali. 

wedding planner kraków

Dla Nas ważne jest to, aby ludzie, dla których pracujemy w najcudowniejszym dniu ich życia – którym jest ich ślub i wesele – po prostu dobrze wyszli na zdjęciach, które staną się dla nich piękną pamiątką na całe życie. Jako Wedding Planner – staramy się dopracować każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Chętnie służymy Parze Młodej dobrą radą i pomocą, o czym mogło się dotychczas przekonać wiele Naszych klientów, dla których mieliśmy przyjemność wykonywać pracę Wedding Planner.

Wedding Planner Kraków – dlaczego warto pomyśleć właśnie o Nas?

Nie zapominajmy, że bycie Wedding Planner Kraków to nie tylko zawód, przy pomocy którego profesjonalny fotograf ślubny Kraków jest w stanie wykonać niesamowity reportaż ślubny. Dlatego tak ważnym aspektem Naszej pracy jest nieustanny rozwój oraz podnoszenie własnych kwalifikacji.

Wedding Planner Kraków – ktoś taki musi mieć świadomość wielkiej konkurencji. Jako planner weselny – w dniu Waszego ślubu dajemy z siebie wszystko, ponieważ chcemy, abyście byli dumni z otrzymanych od Nas porad ślubnych, i z przyjemnością mogli potem zachwycać nimi swoją rodzinę. Uwielbiamy pracować z niesamowitymi, zakochanymi w sobie po uszy ludźmi.

Nasi klienci dają Nam energię do pracy oraz stanowią o Nas, o niewyczerpanym źródle inspiracji. Wyjątkowe pary mają do opowiedzenia niesamowitą historię swojej miłości – a my kochamy słuchać, jak to wszystko się u Was zaczęło. Jeśli planujecie coś niezwykłego – wesele pod namiotem, wesele w stodole lub nawet ślub na plaży – to koniecznie opowiedzcie Nam o swoich planach!

Jeśli Waszym wymarzonym miejscem na ślub i wesele jest Nasz Kraków – będziemy zaszczyceni, jeśli staniemy się częścią Waszej wyjątkowej wizji i będziemy mogli Wam pomóc. Niesamowita aura tego miasta sprawi, że dzień ślubu będzie wyjątkowy. Fotograf ślubny Kraków pozwoli Wam uchwycić magię na każdym ujęciu.

Wedding Planner Kraków – spotkajmy się!

Wybór Magical Wedding Planner Kraków, jako konsultantów ślubnych, którzy powinni wykonać dla Was zlecenie ślubne, to idealny wybór jesteśmy pewni, że macie do Nas wiele pytań. Najlepszą formą kontaktu jest spotkanie przy esencjonalnej kawie, podczas której możemy się lepiej poznać i porozmawiać o Waszym ślubie. Podczas spotkania, z przyjemnością wysłuchamy Waszych rozmów na temat Waszych marzeń i sugestii. Dzięki Naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie Wam doradzić. Jako Wedding Planner Kraków gorąco zachęcamy do skorzystania z możliwości wykonania sesji narzeczeńskiej – to przede wszystkim możliwość dopełnienia ceremonii o dodatkowe fotografie.  

wedding planner krakow

Każdy ślub i wesele postrzegamy jako idealną współpracę. Dzięki tej współpracy powstaje niezwykły materiał ślubny, który tworzą świetne zdjęcia Waszych dekoracji ślubnych oraz wspomnień. Chcemy, abyście patrząc na Wasze zdjęcia ślubne, na nowo przenieśli się do tamtego dnia i poczuli emocje – jakie towarzyszyły Wam w tym dniu. Wedding Planner Kraków – w każde przygotowania ślubne wkładamy Nasze serce i duszę, ponieważ organizację ślubu i wesela wykonujemy z prawdziwą pasją.

wedding planner krakow

 

Wedding Planner Kraków – najlepsi konsultanci ślubni pod słońcem

Jako najlepszy Magical Wedding Planner Kraków – każdą organizację wesela oraz ślub, podczas którego wykonujemy zlecenia ślubne traktujemy jako wyzwanie. Podejmujemy wnikliwe wyzwania, ale naprawdę kochamy to, co robimy. Bycie najlepszymi i profesjonalnymi Wedding Planner Kraków pod słońcem jest po prostu najwspanialszym zawodem na całym świecie! 

Jako Wedding Planner w mieście Kraków – jesteśmy specjalnymi gośćmi na takich wyjątkowych imprezach. Łzy szczęścia, szalone tańce na środku sali weselnej, szczere uśmiechy – nieustannie doświadczamy tego uczucia w swojej pracy. Kochamy swoją pasję, najwięcej energii do działania daje Nam świadomość, że efekty Naszej pracy naprawdę uszczęśliwiają Naszych klientów.

Zdjęcia ślubne przywołują wspomnienia i na nowo wywołują łzy szczęścia. Uwierzcie Nam, to najlepsze co może się wydarzyć i nie zamienilibyśmy go na nic innego. Wedding Planner Kraków – o takiej pracy marzyliśmy.

wedding planner kraków

O Nas: "Wasze marzenia są dla Nas najważniejsze" – Magical Wedding Planner Kraków